• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Afgelopen week zijn we terug gekomen van onze reis naar kamp Moria op Lesbos. Een ongelofelijk indrukwekkende tijd waar we geprobeerd hebben iets van de liefde van onze Heer te laten zien. God kent iedereen bij naam en met die hoop proberen we onze reis te verwerken. 

We willen iedereen hartelijk bedanken die kleding heeft gebracht of financieel heeft bijgedragen. Het is hartelijk ontvangen en meer dan nodig. 

Graag willen we vragen om de komende tijd hygiëne producten te brengen bij ons in de loods op de Mercuriusweg 6. Denk aan tandenborstels, tandpasta, zeep, shampoo, maandverband. Ook is uw financiële bijdrage meer dan welkom. Er is o.a. een groot gebrek aan luiers (ieder kind krijgt één luier per dag). We gaan de luiers kopen op Lesbos; dat scheelt vervoerskosten en steunt de plaatselijke middenstand, want die hebben het zwaar.

Mocht u meer info willen wij zijn na de dienst aanstaande zondag beschikbaar. Voor financiële ondersteuning kunt u uw bijdrage overmaken naar: Christian Refugee Relief, reknr.  NL74.RABO.0306.6331.83 t.n.v "Waddinxveen helpt Lesbos".

Alvast hartelijk dank namens Waddinxveen Helpt Lesbos,
Rene Tromp en Arjan Berkouwer

Lees ook de eerdere berichten: 1e bericht | 2e bericht | 3e bericht | 4e bericht |  5e bericht | 6e bericht

 

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten