Hallo jongens en meiden van alle Reflectorclubs. We missen jullie en club best een beetje hoor! We hopen dat jullie je nog niet al te erg vervelen! ?

Wij hebben toch een clubmiddag/avond in elkaar gezet! We hopen dat jullie mee doen! Misschien heb je gisteren al meegedaan met de kindernevendienst. We dachten nog maar even door te gaan met de rups en de vlinder. Op YouTube vind je een leuk filmpje van het verhaal van Krummel. Ga er maar even lekker voor zitten, vraag mamma of pappa een beker drinken en wat lekkers (want dat doen we op club ook altijd! ?).

 

Filmpje:


 

Als je het filmpje hebt gekeken, kun je het werkje gaan maken. Volg gewoon het stappenplan hieronder en laat vooral jouw resultaat zien op de FB-pagina van kamp of via de mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Klik hier voor het stappenplan 

Klik hier voor het werkblad