Matthijs Vlaardingenbroek gaat online een 'Henkie show' uitzenden. Een 'Henkie show'? Wat houdt dat in?

Vanaf maandag 23 maart kunnen alle kinderen elke doordeweekse dag op www.creatiefkinderwerk.nl een video met een Bijbelverhaal vinden, die door Henkie en zijn andere poppen geïntroduceerd en besproken wordt. Dat kan wat worden!

Daarnaast vind je bij elk Bijbelverhaal een aantal creatieve verwerkingen, zoals knutsels, goocheltrucjes, meer video's, spellen, liedjes en nog veel meer. Hiermee kunnen de kinderen thuis, ook als ze niet naar school gaan, toch elke dag op een leuke, creatieve en aantrekkelijke manier met een Bijbelverhaal en geloven bezig zijn. Een aantal van zijn bevriende christelijke kinderartiesten gaan hem hierin helpen, dus wie weet wat voor verrassingen wij nog gaan krijgen! Henkie, de buikspreekpop heeft er in ieder geval zin in!

Kijk jij ook mee? Vanaf maandag elke ochtend vanaf 7 uur staat het online en dan blijft het minimaal een week staan.

En vanaf 29 maart staat er elke zondag een kinderpaasprogramma online om te kijken op de website.

En we hebben post gekregen: een kaart om jullie te bedanken voor het kleuren en versieren van de kaarten van Kamp De Rank! Wat lief dat jullie zoveel voor de oudere mensen doen!

Groetjes van de kindernevendienstcommissie