De digitale kindernevendienst op zondag 2 augustus gaat over de wonderbare spijziging.

Groep 1-3 : De plaat met daarop Jezus wordt ingekleurd. Bij de mand die Jezus opheft ten hemel knip je de stippellijn in. Je kunt natuurlijk ook gewoon het bodempje uit de mand knippen, dat is eenvoudiger dan het inknippen van een lijn. Vervolgens de 5 broden en de 2 vissen inkleuren en ze door de gleuf in de mand naar binnen schuiven zover als je zelf mooi vindt en vastlijmen.
Groep 3-6 : mandenspel (nodig: een dobbelsteen)
Groep 4-6 : puzzelblad 

 

Zie de bijlagen hieronder voor de verwerkingsbladen.

Bekijk ook het kindermoment voor de kerkdienst (om 09.45 uur!) van deze zondag wat hier ook over gaat; ga hiervoor naar het Youtube-kanaal van De Rank.

Veel plezier!

 


5 broden en 2 vissen - grp 1-3

 


Mandenspel 3-6

 


Puzzelblad 4-6 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

De kindernevendienstleiding