De digitale kindernevendienst op zondag 16 augustus: de vrouw, die niet tot het volk Israël behoort, houdt vol dat Jezus’ liefde toch voor iedereen is, bij welk volk je ook hoort. En dat is duidelijk geworden: het evangelie is over de hele wereld gegaan. En als het gevaarlijk was om te laten merken dat je in Jezus geloofde, tekenden mensen een ichthusvis op de grond.

Vandaag gaan alle kinderen op krimpfolie een vis maken. Dit wordt een sleutelhanger. Krimpfolie is uitgedeeld aan alle kids van de Rank. 

Zie de bijlagen hieronder voor de verwerkingsbladen.

Bekijk ook het kindermoment in de kerkdienst van deze zondag wat hier ook over gaat; ga hiervoor naar het Youtube-kanaal van De Rank.

Veel plezier!

 


Sleutelhanger

 


Kleurplaatjes Glas in Lood

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

De kindernevendienstleiding