In de digitale kindernevendienst op zondag 30 augustus kunnen jullie een harp van David maken.

Hiervoor heb je wol nodig voor de 6 snaren. 
Er is een werkje voor groep 1-3 (rechts op de foto hiernaast): allebei de harpen kleuren en uitknippen, bij een harp ook de binnenkant eruit prikken of knippen, de andere harp blijft de binnenkant wit. Harpen op elkaar plakken en tussen de latjes de snaren vastlijmen.

Zie de harp aan de linkerkant op de foto voor de oudste groepen: beide harpen uitknippen en de losse ster en sierbladeren apart uitknippen, kleuren en plakken. De snaren kun je tussen de latjes vastlijmen.

Een beschrijving en plaatje van de werkjes kun je ook hier zien.

Zie de bijlage hieronder voor de verwerking.

Bekijk ook het kindermoment in de kerkdienst van deze zondag wat hier ook over gaat; ga hiervoor naar het Youtube-kanaal van De Rank.

Veel plezier!

 


Harp van David - alle groepen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

De kindernevendienstleiding