• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

×

Bericht

Failed loading XML...

Laten we goed voor elkaar zorgen!
Door de maatregelen die genomen worden om verdere verspreiding van het Coronavirus tegen te gaan, worden ouderen en kwetsbaren minder bezocht. Ook het deelnemen aan sociale activiteiten wordt door de nieuwe maatregelen beperkt. Hierdoor kunnen gevoelens van eenzaamheid ontstaan of toenemen. Een telefoontje, een beetje aandacht en een luisterend oor, kan dan heel erg welkom zijn.

Bel je mee?
Bedenk welke personen jij de komende periode wat vaker zou kunnen bellen. Of vul je naam en telefoonnummer in en geef aan of je wilt bellen of graag gebeld wilt worden. Je kunt je opgeven via dit formulier.

Heb je nog overige vragen neem dan contact op via:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 0182-601729.

Zit je thuis, heb je geen netwerk, heb je hulp nodig bij de boodschappen doen? Neem dan contact op met HIP Helpt Waddinxveen. Opgeven kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. – telefoon: 06-40 00 03 14.

Kijk voor meer informatie ook op: www.hipwaddinxveen.nl

HIP Helpt Waddinxveen